A+ A A-

Kto wyrzucił opony w lesie?

Nadleśnictwo Opole szuka osób odpowiedzialnych za porzucenie w lesie kilkudziesięciu zużytych opon. Wiadomo, że doszło do tego w czasie długiego weekendu związanego ze świętem Bożego Ciała, czyli w okresie 4-7 czerwca. Nielegalne wysypisko opon pojawiło się 700 metrów na południe od wsi Lipowa. Jak zauważyła Straż Leśna, na oponach wyraźnie widać ślady sugerujące, iż pochodzą one z warsztatu samochodowego. Sprawą zajmuje się policja w Niemodlinie.

Ponieważ Nadleśnictwu Lipowa zależy na znalezieniu i ukaraniu sprawcy tego karygodnego czynu, na facebooku pojawiła się prośba o pomoc, także o udostępnianie posta. Informatorom zapewnia się pełną anonimowość.
Przy okazji Nadleśnictwo przypomniało sukces w wykryciu sprawcy wywiezienia do lasu lodówki. Wtedy udało się to dzięki informacjom od internautów.
Link do posta

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.