Go to Top

Udane targi EKOTECH

Ponad 140 firm i 4.700 zwiedzających - tak w liczbach można podsumować Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Jednak nie tylko liczby świadczą o rosnącym znaczeniu imprezy, potwierdzają to także opinie wystawców oraz gości, którzy odwiedzili tereny wystawowe Targów Kielce.
W halach targowych swoje ekspozycje prezentowały zarówno firmy polskie, jak i zagraniczne. Na przyjazd do Kielc zdecydowali się między innymi przedstawiciele firm z Niemiec, Szwecji i Włoch. Generalnie targowe stoiska zdominowały maszyny i urządzenia wspierające gospodarkę odpadami. Swoje stoiska miały też firmy oferujące urządzenia do utrzymania czystości ulic, budynków, pomieszczeń, sprzęt do pielęgnacji zieleni oraz sprzęt i urządzenia do oczyszczania ścieków komunalnych i przemysłowych.

Z naszego punktu widzenia kieleckie targi są bardzo udaną imprezą i cieszymy się, że wzięliśmy w niej udział. Już pierwszego dnia odbyliśmy wiele konkretnych rozmów z klientami i podobnie było także drugiego dnia. Duże zainteresowanie naszymi produktami towarzyszy już od dłuższego czasu, a kielecka impreza tylko je potwierdziła – cieszy się Kajetan Nowak, kierownik sprzedaży w spółce Karcher.
Ekspozycja firm to tylko jeden aspekt osiemnastych już targów EKOTECH. Przedsiębiorcy, specjaliści i eksperci mogli wziąć udział w wielu konferencjach oraz warsztatach, które tak jak i w poprzednich edycjach cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Tematem przewodnim większości konferencji była szeroko rozumiana ochrona środowiska i potrzeba efektywnego gospodarowania odpadami. Temat ten jeszcze przez wiele lat będzie w Polsce aktualny, gdyż skala prac, jakie należy wykonać w tym zakresie jest nadal ogromna.

e-01.pnge-02.pnge-03.pnge-04.pnge-05.pnge-06.pnge-07.pnge-08.pnge-09.pnge-10.pnge-11.pnge-12.pnge-13.pnge-14.pnge-15.pnge-16.pnge-17.pnge-18.pnge-19.pnge-20.png