Go to Top

Rekomendacje

Wacker Neuson spieszy do awarii

Stan techniczny sieci wodociągowej w Polsce nie jest dobry. Odnowienie przestarzałej infrastruktury może potrwać wiele lat – piszemy w najnowszym wydaniu „Pośrednika Komunalnego”.  Wiedzą o tym dobrze w firmie TG Plus wykonującej remonty i naprawiającej awarie sieci gazowniczej, wodociągowej i kanalizacyjnej w Warszawie. TG Plus od lat stawia na minikoparki Wacker Neuson.

Atuty minikoparek Wacker Neuson podczas pracy w miejskiej zabudowie to niezwykła zwrotność, precyzja manewrów oraz niski ciężar. Dzięki temu nie tylko nie niszczą one nawierzchni chodników i jezdni, ale są też łatwe w transporcie. TG Plus może je ciągnąć na lawecie za busem pozostając w zgodzie z przepisami dotyczącymi zespodłu pojazdów. Doświadczeni operatorzy mogą przy pomocy tych maszyn sięgnąć na głębokość 2,8 metra,, co umożliwia naprawy rurociągów ciśnieniowych.
Wielkim atutem maszyn Wacker Neuson jest łatwość i szybkość wymiany osprzętu. Instalacja młota hydraulicznego odbywa się błyskawicznie, a łyżki można zmieniać nie wychodząc z kabiny. A przy naprawach awarii zmiana osprzętu potrzeba jest nieraz kilkanaście razy dziennie.
Jacek Barański