Go to Top

Rekomendacje

Podwójne laury dla firmy KASTELL

KASTELL, lider w branży szczotek przemysłowych, drugi rok z rzędu znalazł się w prestiżowym gronie firm wyróżnionych nagrodą Złoty Laur Klienta. A to nie wszystko – spółka została uhonorowany tytułem SUPER MARKA przyznawanym laureatom ogólnopolskiego programu "DOBRA MARKA – JAKOŚĆ, ZAUFANIE, RENOMA".  Pierwszą z nagród przyznają użytkownicy głosujący na produkty najwyższej jakości. Druga przyznawana jest przez redakcje opiniotwórczych dzienników po analizie pozycji rynkowej marki, jakości produktu i zaufania klientów w ciągu ostatnich trzech lat. KASTELL ma zatem z czego być dumny!Laur Klienta to ogólnopolski projekt, którego celem jest wyłanianie najpopularniejszych produktów, marek i usług o najwyższej jakości w swojej branży. Wyróżnienie to przyznawane jest przez klientów, którzy w ankietach telefonicznych i internetowych oceniają firmy działające w danej branży.
– Jesteśmy bardzo dumni, że to prestiżowe wyróżnienie zostało nam przyznane drugi rok z rzędu. Potwierdza to, że wysoka jakość produktów i proces obsługi klienta jest standardem w naszej firmie. Wyróżnienie to jest tym bardziej cenne, gdyż przyznawane jest przez użytkowników szczotek, mających również kontakt z produktami innych dostawców. I to właśnie oni, na tle konkurencji, wskazali KASTELL jako partnera godnego zaufania, dostarczającego produkty najwyższej jakości – podkreślał Patryk Jaworski, Dyrektor ds. Marketingu i Obsługi Klienta.
   
Druga nagroda – SUPER MARKA przyznawana jest przez redakcje – Biznes Trendy, dziennika Rzeczpospolita oraz Forum Biznesu w Dzienniku Gazeta Prawna. Wyróżnienie to przyznawane jest firmom, które przez trzy lata z rzędu wskazywane są jako przedsiębiorstwa godne zaufania oraz dostarczające produkty najwyższej jakości. Wyróżnienie SUPER MARKA – JAKOŚĆ, ZAUFANIE, RENOMA przyznawane jest najbardziej innowacyjnym, rozwojowym i rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku, które trzy lata z rzędu otrzymują najwyższe oceny na rynku. Przedmiotem analiz objęte zostały głównie  pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów.
– Wyróżnienie SUPER MARKĄ stanowi potwierdzenie, że wysoka jakość naszych produktów oraz procesu obsługi są standardem, na który może liczyć każdy klient. Utrzymanie tego prestiżowego tytułu w 2018 roku jest również dowodem na to, że w oczach klientów jesteśmy rzetelnym i solidnym partnerem w biznesie. Dziękujemy! – powiedział dyrektor Jaworski.