Go to Top

Już jutro Ekotech-online

Warto się zarejestrować, by nie zapomnieć o terminie wirtualnych targów Ekotech. Niestety, możemy wziąć w nich udział wyłącznie poprzez platformę Zoom, ale mimo wszystko warto trzymać rękę na pulsie. – Mamy wielką nadzieję, że na jesieni takie imprezy będą tylko uzupełnieniem normalnych targów. – Choć wiemy, że nic nie zastąpi bezpośrednich spotkań, to wierzymy, że będzie to namiastka naszych targów – zapowiada Marcin Musiał menadżer Ekotech.

„W czym jesteśmy najlepsi” jest hasłem przewodnim Ekotech on-line. Pierwszym z filarów spotkania będzie możliwość prezentacji oferty produktowej. Multimedialny pokaz da możliwość zapoznania się z nowościami, a także sprawdzonymi sprzętami służącymi segregacji czy recyklingowi  odpadów.
Kolejnym elementem będzie także webinarium z udziałem ekspertów.  Norma na altany odpadowe - zróbmy w końcu porządek! Pierwsza w kraju regulacja wspierająca budowę eko-altan – to zaskakujący temat na który dyskutować będą specjaliści z ENERIS Surowce, Izby Architektów RP, a także przedstawiciele Urzędu Miasta w Strzegomiu i Katowicach.

Ekotech on-line to także nagrody! Wręczone zostaną medale Targów Kielce. Statuetki przyznawane są co roku podczas Ekotech przez komisję złożoną z ekspertów. Eko-Nowator to prestiżowe nagrody dla firm, które swoimi produktami zmieniają rynek komunalny. Nie zmieniamy tradycji, dlatego również w tym roku komisja przyzna medale i wyróżnienia.

EKOTECH on-line to także prezentacja produktów na stronie www.targikielce.pl/ekotech Po zakończeniu wirtualnego spotkania oferta wystawców zostanie zaprezentowana w dedykowanej zakładce na stronie wydarzenia.

Targi Kielce
(mz)